Наш продукт

ТМ «Хвилясті» – це продукт виготовлений з житнього хліба, смажений на соняшниковій олії, з додаванням натуральних приправ або натуральних ароматизаторів.

Продукція виготовляється ручним способом із застосуванням запатентованої технології виробництва, мається на увазі запатентований технологічний цикл та обладнання, за допомогою якого виготовляються наші грінки-сухарики.

Ми використовуємо тільки свіжий хліб!!! Ні в якому разі ми не виготовляємо грінки-сухарики з бракованого хлібу, чи хлібу який був не проданий в торгових мережах або магазинах та повернувся на хлібозавод!
Кожна скибочка хліба нарізується на механічному слайсері вручну.

 

Грінки-сухарики улюблена страва дітей, тому при розробці  та випуску асортиментного ряду ми принципові в питанні харчової безпеки! Такі види, як «Сіль», «Часник», «Хрін», «Паприка», «Васабі» – натуральні! Поставляються на завод в сухому, перетертому  вигляді. «Бекон» та «Сир»  складаються з натуральних ароматичних  компонентів, які є безпечними для здоров’я дітей та дорослих.

Кулінарні вподобання споживачів наших грінок-сухариків можуть бути різноманітними, для цього ми виготовляємо так звані «нульовки» – це знежирені грінки без додавання приправ, а Ви можете додати до «Хвилястих» створений власноруч свій унікальний смак!

IMG_1623 vert